piatok, 29. marca 2013

Jarný wishlist

Ahojte!
Dnes som si pripravila taký menší wishlist. Nie som nejak extra pri peniazoch, no tieto veci momentálne patria na prvé priečky v tom, po čom sa obzerám.


A čo vy? Máte teraz niečo po čom sa v obchodoch obzeráte? 9 komentárov:

 1. Ja by som teraz potrebovala nejakú parádnu kabelku, nejakú väčšiu do ktorej sa mi zmestia aj veci keď idem ku tomášovi spať, pretože tú čo mám do tej sa toho veľa nezmestí naozaj len tie základné veci a nejaké dva zošity :D tak aby som ju vedela nosiť aj do školy, nech sa mi do nej zmestí veľa vecí, nech nie je veľmi veľká ani veľmi malá, nech sa mi páči :D a tak podobne. :D No poznáme to, však sme baby :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Máš moc krásný blog! Já bych chtěla tu voňavku od GUESS! ♥

  nikol-kach.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvělý wishlist!!! Líbilo by se mi všechno. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Veci, po ktorých som veľmi túžila a nebolo ťažké ich dosiahnuť, už mám. Na tričká si budem musieť ešte počkať, po ničom inom už netúžim :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ten parfém mám a jsem za něj hrozně ráda, protože jsem ho koupila s 50% slevou :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To si nemala vravieť :D Teraz ti závidím! :(

   Odstrániť
 6. tu bundu a kabelku by som brala:) guess vonu som mala len tu seduction a tuto ruzovu som skusala u kamosky a prisla mi velmi velmi sladka, taka cukrikova:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. teda seductive :D bolo to uz davno :)

   Odstrániť
  2. Hej už aj ja som ju ovoňala potom v drogérii a hneď ma prešlo, že ju chcem :D Podľa mňa je to dosť bolehlav...nič pre mňa ale jej druhý model taký zlatý je už o niečom inom :)

   Odstrániť