pondelok, 29. apríla 2013

Maličkosti

Ciao!
Celý víkend som nič neurobila. Včerajšok som dokonca prespala a necítim sa psychicky najlepšie skôr naopak. Bližšie neobkácam túto skutočnosť ale radšej maličkosti, ktoré mi urobili chvíľkovú radosť :) Prispievam 3 fotkami.


Konečne som si kúpila iný odtieň slávneho make-upu od Dermacolu. 212-ka, ktorú som mala bola odporne oranžová a dnes som sa nemohla rozhodnúť medzi 208 a 221. Vzala som 208, svetlá (ale nie neprirodzene orandžová) , s ktorou som zatiaľ spokojná. Aj tak to budem používať len ako korektor a na rozjasňovanie. Ako klasický make-up je tento Dermacol dosť hustý ale to už asi po nespočetných recenziách kade-tade viete.
Druhá vec je nová riasenka. Vyhrala som ju od Miss Sporty. Konkrétne LASH millionaire all in 1. Nie je to celkom môj štýl, pretože nemá umelú kefku ale ešte som neskúšala. Uvidíme, či nebudem prekvapená.


Takisto som dnes konečne v obchode narazila na schopný stojan. Kozmetika sa mi dokopy nezmestí do jednej kozmetickej kapsičky a preto som ju mala rozdelenú do dvoch - jedna produkty na oči a pery a ďalšia na tvár. Preto som pátrala po stojane kde by som nahádzala hlavne veci na oči a potom štetce. Podarilo sa a so stojanom som spokojná. Bol aj sivý, nebolo by vidno prah, ktorý tam napadá ale čierny mal swag :D


Posledná foto sú moje wafle z víkendu. Mala som chuť tak som vytiahla ten waflovač čo doma máme, urobila som cestu a pochutnala som si. Najbližší mesiac už chuť asi nebudem mať lebo mi bolo sladko až za ušami :D


6 komentárov:

 1. Ja mám makeup cover, odtieň 212 a vôbec mi nepríde oranžový teda, asi budem farboslepá no :D Ale tak ma to zaskočilo, že som dočítala s otvorenou pusou. Skúšala som v drogerke aj 208 a keď som odtial odchádzala a konečne soms a ocitla na dennom svetle, 208 bola oranžová jak mraky a 212 svetlučká. Ja neviem kde je teraz chyba no! :D S tými vafľami si mi spravila strašné chute o.o !

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To fakt? :O :D To je masaker divné toto, úplné opaky...ja som tú 212 musela predať, prerobila som síce 1, 60 € či koľko ale nevyužila by som vážne som nadávala aká oranžová. Fakt má asi každý inú pleť :)

   Odstrániť
 2. držala som v ruke ten Dermacol ,ale nakoniec som si ho nekúpila..a teraz ľutujem :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. stojan je veľmi pekný a pozývam ťa na GA -- http://for-beautyblog.blogspot.sk/2013/05/1giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mnam, s tou waflou si mi narobila chute :) a prave dnes som si poveala, ze sa uz tak nemozem napchavat sladkym :D

  ak by si chcela vyhrat produkty od znacky Bioderma, pozyvam ta do svojej GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Teda ty vafle vypadají lákavě. Úplně jsem na ně dostala chuť. :)
  Style Without Limits

  OdpovedaťOdstrániť