streda, 3. apríla 2013

Riasenka D´amore by Gabriella Salvete

Ahoj!
Som veľmi rada, že dnes môžem prispieť úplne prvou recenziou a práve na tento produkt. Riasenka sa má dostať do obchodov v najbližších dňoch ( zdá sa mi, že presne 8.4. ) a preto vám možno pomôžu aj moje dojmy z nej.
A ako som sa dostala k riasenke ja? Zúčastnila som sa súťaže na stránkach Gabriella Salvete a mala som šťastie :) Týmto ďakujem a môžem sa do toho pustiť...
Popis, ktorý som dostala: Řasenka D'AMORE se speciálním kartáčkem, který zvětší objem řas, prodlouží je a natočí. Tvar řasenky v podobě ženské siluety se stuhou, na které je nápis "Ztrácím se v Tvém tajemném pohledu" mluví za vše. Váš pohled bude mluvit za vše.Moje dojmy
Budem postupovať podľa otázok, na ktoré by som mala zodpovedať a teda tu sú aj s odpoveďami:

1. Jak se Vám líbí design řasenky?
Maximálna spokojnosť. Riasenka je čierna v kombinácii s matným aj lesklým vzhľadom. Nápis spomínaný v úvode napísaný predpokladám taliansky - mi perdo nei tuoi occhi misteriosi (Ztrácím se v Tvém tajemném pohledu) ma dostal. Ako celok pôsobí riasenka veľmi elegantne, nevtieravo a žensky. Presne ako jej tvar. 

2. Jak Vám vyhovuje kartáček a jak se Vám s ním pracuje?
Kefka je vlastne plastová. Ďalšie plus. Som zvyknutá na riasenku s plastovou kefkou a táto je veľmi špeciálna, kvôli jej tvaru. Takisto oceňujem ohybnosť a pekné zachytenie všetkých rias. 


3. Jak Vám vyhovuje struktura řasenky při líčení Vašich řas?
Nepostrehla som v tomto smere žiadne mínus. Kefka pekne zachytí potrebné množstvo, ktoré na očiach sedí tak ako má. Nedrobí sa, nie je ani príliš tekutá alebo naopak a takisto na očiach dobre drží. Mám ju od rána a riasy stále pôsobia namaľované, aj keď nie tak ako čerstvo, no ktorá riasenka vydrží bezchybne celý deň? 

4. Jaké jsou Vaše řasy po nalíčení touto řasenkou?
Sú rozhodne výraznejšie tým, že sú dlhšie a objemnejšie. Spozorovala som však, že po viacerých vrstvách alebo po viac ako 2 prejdeniach ňou po mihalniciach sa riasy začínajú trochu zlepovať. Nie je to však nič strašné, skôr malý detail a na môj vkus by aj natočenie mohlo byť o malý kúsok lepšie. 

5. Jak vnímáte barvu řasenky na Vašich řasách?
Výrazná čierna. 

6. Pozorujete šmouhy, obtisky od řasenky v okolí očí?
Jasné pozitívum. Žiadne šmuhy, len treba trošku počkať kým ozaj zaschne na očiach.

7. Jde Vám řasenka bez problémů odlíčit?
S tým takisto nie je problém. Niektoré riasenky sa pri prvotnom opláchnutí tváre vodou rozpijú po okolí očí. Táto nič také nerobí, voda ju pekne zmyje a potom už stačí odlíčiť dôkladne mliekom.


                     bez make-upu, linky a D´amore                                 make-up, linka a D´amore


Zhrnutie: 

+ silná výdrž
+ objem a predĺženie
+ sýta čierna farba
+ nezanecháva šmuhy, nežmolkuje
+ elegantný dizajn

- mierne zlepovanie po nanesení viacerých vrstiev

Osobne som nadmieru spokojná. Musím sa priznať, že som doteraz mala len jednu riasenku od tejto značky a bohužiaľ som na ňu nemohla povedať veľa dobrého. Ďakujem riasenke D´amore, že zmenila môj pohľad na túto značku riaseniek k lepšiemu!8 komentárov:

 1. tiež sa chystám na recenziu tejto riasenky,tak bolo dobré prečítať si aj tvoj názor :) už sa na ňu teším po takej pozitívnej recenzii :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Recenzia vyzerá fajn, teda aj celkovo výrobok. Ja som spokojná s Rimmel špirálou, od Gabriella Salvete používam len čiernu ceruzku na oči, ale aj tá je veľmi dobrá, vydrží naozaj veľmi dlho :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nuž, keďže Falsies už my vysychá (strašne ma to deprimuje!) a s Catrice sa nezaobídem bez klieštikov - možno by som mohla vyskúšať túto vec :) Krásne si odpovedala na tie otázky, páčilo sa mi to :) Tiež by som sa možno zapojila so takejto nejakej súťaže :) Inak asi nemáš info o cene však? o.o A môžem ešte otázku - trochu odveci - ale máš skúsenosť s nejakým sérom na mihalnice? Chcem nejaké vyskúšať, lebo v tomto zvláštnom období mám mihalnice v strašnom stave :(

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Na cenu v obchodoch som zvedavá aj ja sama. Pátrala som a nikde zatiaľ nebola zverejnená, riasenku som dokonca nenašla ešte ani na oficiálnych stránkach GS. Recenziu zrejme doplním keď sa to dozviem :)
   Like-ni stránku GS na FB a tam hocikedy usporiadajú súťaž alebo testovanie ;) Možno sa ti pošťastí.
   A k tomu séru. Nepoužívam bohužiaľ nič podobné. Mám šťastie, že mám svoje mihalnice v celku dlhé, no kedysi som používala túto "špeci" špirálu z Oriflame :) http://lk.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=10738 . Vážne už nepamätám či mi aj niečo pomáhala, vtedy som to nejak extra nevnímala, no možno keď trocha prehľadáš blogy nájdeš nejakú recenziu o nej ;)

   Odstrániť
 4. Pěkná novinka. Já zatím řasenku od GS neměla, tak uvidím, jestli se časem nechám zlákat, cena bývá u této značky výhodou, ale asi ne u novinek...Tak uvidíme..

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super recenze, já bych do ní šla, taky mám ráda tyto plastové kartáčky :-)

  WorldByBella

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Jsem nalákaná, řasenka vypadá úúúžasně! ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Skvělá recenze. Na očích vypadá krásně a má spoustu pozitiv. Jsem zvědavá na cenu. :)

  OdpovedaťOdstrániť