streda, 26. júna 2013

Balíček Miss Sporty

Čauky!
Len pred chvíľou mi pri dverách zvonila poštárka aby som si prišla prevziať doporučenú poštu. Myslela som, že mi prišla objednávka od e.l.f (áno aj to bude :D ) ale omyl. Tentoraz konečne dorazila ďalšia výhra od Miss Sporty. Prekvapila, pretože kazetku som nečakala.Práve som si uvedomila, že som túto kazetku už zahliadla aj niekde v Tescu v Martine keď som bola na potulkách príjmačkami. Nepamätám si však cenu. Táto kozmetika nie je drahá takže možno okolo 5-6 €? Ktovie.

Balíček obsahuje: 
1. lesk na pery Miss Coctail - voňavý ovocný koktejl v tube pre zrkadlovo lesklé pery. 
- osobne lesky na pery veľmi nevyužívam, moja srdcovka bol lesk na pery od Labello, no netuším či ho ešte vôbec vyrábajú lebo som sa s ním dlho nestretla ( prečo vlastne na neho neurobím recenziu kým ešte kúsok mám? :O :D ) Tento lesk som otvorila a tešila som sa na tú omamnú vôňu ovocia. Aleee, vyskytlo sa tu ale. Je to skôr ovocná chémia :( Odtieň je však fajn, jemný, nevtieravý, vážne sa pekne leskne. Oficiálny názov je 004 Jacuzzi Break. Oceňujem, že sem pribalili práve takýto neutral pretože divoké odtiene nemá odvahu nosiť každý. Tento ani nevidno, dodá hlavne ten lesk. Ďalšie mínus na leskoch na pery je to, že mnohé sú také lepkavé. Aj toto je ten prípad, keď zafúka vietor, máte rozpustené vlasy tak polovica sa zaručene prilepí na pery ako magnet.

2. zvýrazňujúca riasenka Fabulous Lash Xtra Black - obsahuje zvýšené množstvo čiernych pigmentov a vďaka špeciálnemu štetčeku sa ľahko nanáša, dokonale oddeľuje riasy a nespôsobuje žmolky. Oftamologicky testované ( to som si našla na googli :D je to testované očným doktorom dá sa povedať).
- túto riasenku som už v minulosti mala. Niekedy som si stále kupovala len takú ružovú Miss Sporty a keď som ju raz nenašla v obchode tak som si vzala túto. No mala klasický štetec a kto číta tento blog vie aký odporca týchto štetcov ja som. Farbila však obstojne, no aj tak nič pre mňa. Poputuje do najbližšej giveaway.

3. spevňujúca starostlivosť o nechty Cement Nail Booster - je okamžitým pomocníkom pre slabé nechty. Pomáha nechty chrániť pred štiepením, lámaním a poškodením.
- produkt, ktorý ma potešil najviac. Nemám ešte skúsenosti s lakmi na starostlivosť od Miss Sporty len s klasickými farebnými. Farebné mám rada tak snáď sa aj tento k nim pridá. Mám síce svoj osvedčený lak na ošetrenie nechtov ale teším sa na vyskúšanie tohto.


2 komentáre:

  1. No ja som takuto kazetu mala na vianoce :D presne taku istu, spiralu som sem tam pouzila ale nejako mi nepasovala tak esete doteraz je v nej viac než dost :D akurat tak co vyuzivam je ten lak, zvyknem ho používat ako obycajny priesvitny. :D lesk je lepkavy.. nepoužívam.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Pěkný balíček - gratuluju :-D.Užij si testování! Já trochu Miss Sporty přehlížela, ale teď mám od nich nový lak na nehty a jsem spokojená :)

    OdpovedaťOdstrániť