sobota, 22. júna 2013

Konečne je to za mnou a mám prázdniny (posledné v mojom živote) !

Ahojte!
Po dlhom čase oznamujem že žijem, som zdravá ale hlavne PRIJATÁ na Všeobecné lekárstvo UPJŠ v Košiciach. Riadne mi teda odľahlo. Celé moje tour de prijímačky začalo 11.6. keď sme sa dotrepali do Martina a na druhý deň som písala test. Pocity hrozné, škola pekná a mesto tiež (nič v zlom ale ako mesto u mňa Košice stále vyhrávali :D ).

Ďalšia zastávka bolo Brno - 15.6. Musím povedať že tá škola bola úplne najlepšia akú som kedy videla ale po teste som vedela, že ostane len mojim snom :D Nerozumela som ani nejakým českým slovám ako octomilka alebo trepka tak som si ten test už písala len tak aby nebola nuda. Čo už. Ale tá škola - posúďte samy...na prvej fotke vidíte vchod do univerzity, ktorý vedie tým supermoderným mostom priamo ponad hlavnú cestu odkiaľ?? Z nákupného strediska! V podstate je to škola spojená s nákupným strediskom v ultramodernom prevedení. Fakt som len pozerala. Oproti socialistickej univerzite v KE sa to nedalo porovnávať ale čo už.
Ten mega syr v strede som dostala v jednom motoreste, to bola fakt porcia ako pre robotníka hoci na fotke to až tak nevyzerá a modré orchidey som videla asi prvý krát v živote. Krásne.

Posledná zastávka boli teda KE. Moja priorita. Chcela som sa tam dostať najviac lebo je to najbližšie a nejak ma nelákalo ísť ďaleko. Ten Martin by sa ešte dal ale nepripravovala som sa tam ale do Košíc. Možno keby som vedela že aj do MT sú podklady k príjmačkám tak možno, no vec sa vyvinula ináč. A tamtaradá skončila som na nejakom 130. mieste pričom berú 200 ľudí. Na zubarine som bola 58. - 60. a berú 50-ku. Naštvalo, no nedá sa nič robiť. Nebudem zubárka ale doktorka (keď Boh dá a doštudujem vôbe). Už len sme tam prišli a milá profesorka nás upozornila, že ak nás zoberú máme si užiť tieto prázdniny lebo sú posledné v našom živote.

To je presne to čo aj teda urobím. Z týchto miest som si priniesla kopec nových vecí, napíšem ďalší článok. Teším sa, že konečne budem mať čas na veci, ktoré ma bavia a nemusím sa každý deň pozerať do kníh. Úžasný pocit. Ešte vyriešim ten problém s GFC lebo som ani nevedela, že sa to ruší. Nechápem dôvod, dobrá somarina tak by som vás chcela  poprosiť o sledovanie na BLOGLOVIN kliknutím tu - Follow my blog with Bloglovin.5 komentárov:

 1. Gratulujem!

  Je skvelé, že si sa dostala tam, kde si chcela. Aha, fotka môjho rodného mesta! :D Aj sa ti čudujem, že sa ti Martin páči. Mne sa páči veľmi (až na to odporné Milénium, čo nám tam postavili a absolútne sa tam nehodí), ale povedala by som, že turistom o niečo menej, hlavne po tom, čo vidia Blavu a podobne(ako fakt, nechápem, čo ľudia vidia na tej Bratislave. Nebyť historických budov, bola by totálne otrasná...)

  Follovnutú ťa mám, tiež ma nas*ali, že to idú rušiť, mne napr. žiadny e-mail neprišiel, niektorým vraj hej, tak neviem, kde je pravda... ale tá správa sa šíri už rok a stále s iným dátumom...bohvie, kde je pravda.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Gratulujem a určite si uži tie prázdniny :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak to moc gratuluju k přijetí!!! Jinak super fotky. :)
  Facebook

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Gratulujem. Bude z teba dobrá doktorka.. :D Možno sa raz prídem vyšetriť, až doštuduješ :D Tá Masarykova univerzita teda, ústa otvorené :O

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Gratuluju k přijetí! Já od září nastupuju právě na MU do Brna, kampus se mi taky strašně líbí, jen je na opačné straně města, než by se mi hodilo... ale nenadělám nic, no. :)

  OdpovedaťOdstrániť