streda, 6. novembra 2013

Novinky Miss Sporty

Ahojtee :)

Dnes som už oficiálne urobila prvý zápočet z anatómie a je to super pocit. O to viac som na seba hrdá, pretože už druhý týždeň je pre mňa dosť psychicky náročný. Nie je to ani tak kvôli škole ale kvôli osobnému životu, ktorý pre mňa vždy znamenal VEĽA. Bude to ešte chcieť nejaký čas kým sa ľudské srdiečko aspoň trocha zacelí :)

Nič to však nemení na tom, že aj v zlých chvíľach by sme sa mali tešiť maličkostiam a takou maličkosťou bol aj tento balíček od Tiny z Miss Sporty, ktorý urobil slnečnú chvíľku v mojich zamračených dňoch. Veľmi pekne ďakujem za rozjasnenie dňa. Tentokrát sa Miss Sporty ukazuje s novými lakmi na nechty kategórie Nail Expert, vynoveným rúžom na pery a takisto make-upom So Fine Skin Matching.


Opäť som si vybrala produkt (presnejšie produkty) , ktoré ma zobrali úplne najviac a som z nich nadšená. Sú to laky na nechty - Nail Expert 5 in 1 Total Care Action a takisto Nail Expert Base & Top Coat Glossy Nails.

Keď som ich zbadala nemohla som si želať nič lepšie hlavne teraz, keď mi moja škola nedovoľuje lakovať si nechty (študenti zubného lekárstva by proste nalakované nechty nejakým pestrým lakom mať nemali :( ). Preto používam len tieto laky pravidelne už druhý týždeň, aj jeden aj druhý.

Lak na nechty 5 in 1 Total Care Action (ružovej farby) dodá nechtom pevnosť, podporuje ich rast, výživu, vyhladenie a lesk. Môžete ho aplikovať buď samostatne alebo aj pod iný lak na nechty. Ja ich používam obe tým spôsobom, že si nanesiem 5 in 1 a naň ešte aj Base & Top Coat (fialová farba) aby mi to dlhšie vydržalo :D Druhý krásavec teda chráni nechty, udržiava dlhšie lak pod ním a dodáva taký pekný lesklý efekt. Výsledok je ten, že nechtíky vyzerajú zdravo aj keď nie sú nijak farebne namaľované a navyše sú skutočne vyživované.
V mojom prípade, je to po dlhoročnom lakovaní si nechtov s ich stavom bieda. Najväčší problém je s ich lámaním, no všímam si, že keď ich mám nalakované s týmito nechtovými expertmi zlepšuje sa to a nechty sú pevnejšie. Pomaličky mi tie polámané miesta odrastajú a ostáva pekný ucelený necht z čoho som šťastná ešte viac. Preto velikánske plus.

Iné všeobecné info o lakoch je to, že obe majú 8 ml, majú tenký štetček a ešte jedna maličkosť, ktorá ma zaujala, že na 5 in 1 píše Made in UK a na druhom Base & Top Coat je Made in France. Dobré čo? :D

Na koniec zahŕňam aj zmienky o ďalších produktoch. Na druhom mieste sa u mňa z balíčka umiestnil rúž. Od Miss Sporty som už predtým vlastnila rúž s názvom Strip Tease (neviem číslo, možno 020? ). Miss Sporťácke rúže majú úplne jednoduchý tmavomodrý plastový obal a aj napriek napohľad nezaujímavému vzhľadu to je môj najobľúbenejší rúž. Prvý dôvod je ten, že oproti iným rúžom (napríklad Rimmeláckym) nádherne vonia a takisto zbožňujem ten neutrálny odtieň. Akurát, výdrž je dosť slabá :(


Teraz však prichádza na trh vylepšný vzhľad týchto rúžov. Ku mne sa dostal 014 Blushed again!. Je to pekná troška výraznejšia barbie ružová na mňa, ktorá dobre kryje, no s výdržou to opäť nie je nejaké zlepšenie. Zato vôňa, tá ostala stále taká príjemná ako bola a preto sa mi rúž výborne nosí :) Nevyvoláva ten chemicky nechutný pocit na perách.

A na záver make-up. Poviem vám narovinu, že sa v tom veľmi nevyznám. Som z tých, ktoré fandia takým tuhým, poriadne krycím make-upom používaným len lokálne, v prípade núdze komplet alebo v lete make-up žiadny. Tento So Fine Skin Matching zaradzujem medzi redšie make-upy, ktoré sú výborné skôr na tónovanie a dodanie farby a života pleti. Obsahuje vitamíny A,C,E a výhoda je tá že je vhodný pre všetky typy pleti, preto sa nemusíte zaťažovať tým, aká pleť je tá vaša a aký make-up je najvhodnejší presne pre ňu :) Ideálny pre tie, ktoré hľadajú jemný a ľahučký make-up na podčiarknutie svojej prirodzenej pleti ;) Určite si vyberiete ten svoj odtieň...


14 komentárov:

 1. Od značky miss sporty jsem měla asi jen řasenku:)na ty laky se kouknu:)zní to zajímavě:)

  Co se týká bolavého srdíčka-mysli na budoucnost:)žádná bolest netrvá navždycky:)a já věřím,že ta Tvoje zmizí,co nejdřív:)Láska je složitá a úplně chápu,že Tě to bolí,ale prostě to k životu asi patří:/Je potřeba čas:)Vím,že to zvládneš!Drž se!Bude dobře:)♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pekne si to napísala :) Ďakujem, viem, že sa to stáva, nie som jediná takže si tým už len nejak prejdem tiež :)

   Odstrániť
 2. Já MS moc nemusím, vždycky jsem se po jejich make upu osypala vyrážkou a z řasenek mě pálily oči..

  >>> N i k o l a M i l l s - beauty and fashion blogger

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fúú, to vážne? :O Ja naopak musím povedať, že som zatiaľ nemala takéto negatívne skúsenosti. A niektoré riasenky MS patria medzi moje top, pretože za cenu akú sa dajú zohnať urobia vážne veľké veci :)

   Odstrániť
 3. laky su zaujimave :) a kam chodiš do školy do Nitry?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vážne sú veľmi zaujímavé :) A nie nie, som v Košiciach :) Je v Nitre zubarina?

   Odstrániť
 4. nepřemýšlela jsi o tom, že by jsi začala psát více do rubriky myšlenky? nebo třeba, kdybys jsem napsala vždycky nějaký zážitek? četla jsem tvůj minulý blog a dost mi to tady chybí :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tvoj komentár ma celkom potešil :) Bojím sa toho, že by sa to tu potom zaplnilo práve takými myšlienkovými článkami, ktoré neviem či sú až tak zaujímavé ale po tomto tvojom komentári, sa to budem snažiť zmeniť a budem písať častejšie ;) Snáď nesklamem :)

   Odstrániť
  2. Souhlasím:)taky mi to tady chybí:)Takže i já budu ráda:)!

   Odstrániť
  3. To je supeer :) Popracujem na tom, sľubujem :)

   Odstrániť
 5. tak to gratulujem. ja som to na druhej strane pokašľala. ale započtové týždne nemáme, chvalabohu.

  ten fialový priesvitný milujem ale minule som ho nikde nenašla tak som si kupila iny priesvitny od miss sporty ale tento je lepší :-/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ouuu, ja verím, že to ešte vylepšíš a bude dobre :) Netreba sa vzdávať :)

   Odstrániť
 6. po tých lakoch na nechty sa budem musieť v drogérke popozerať :) pretože sa mi veľmi lámu nechty :/ a rúž z tej novej kolekcie mám tiež a hned 3 :D a zbožňujem ich :))

  http://styleofsistersblog.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Sú úžasné! Ale najlepšia je tak tá vôňa :)

   Odstrániť