piatok, 20. decembra 2013

Moje TOP produkty roku 2013

Čauky :)

Kým ešte nie je koniec roka uvažovala som o produktoch, ktoré som počas tohto roka objavila a povedala som si, ako to, že ich nemám skôr alebo, že neexistovali skôr. Teraz sa s vami o ne podelím.

1. miesto: Dermacol Filmstudio Barrandov Prague Make-up Cover


Dovtedy kým prišiel ku mne tento make-up som nedala dopustiť na aknecolor, ktorý som používala asi od 15-ky. Spočiatku som make-up aplikovala len lokálne, na miesta kde som mala nejaký fľak alebo podobne. No po lete, prišla škola a pleť sa mi rapídne zhoršila. Hlave kvôli tomu, že pri učení si furt prechádzam rukami po tvári, škrabem sa, dotýkam sa tváre a ďalším faktorom je určite stres, ktorého nie je ani náhodou najmenej.

Keď mám ale poruke tento make-up moja pleť ani náhodou nevyzerá tak strašne ako v skutočnosti :D Miešam si 2 odtiene, jeden svetlý a jeden tmavý, s ktorými vyčarujem dokonalý odtieň. Baby na nete píšu, že ak tento make-up dáte na celú tvár vyzerá príliš umelo. Je pravda, že je hustý, super krycí a môže vzbudiť ten efekt, no určite nie v prípade ak odhadnete správny odtieň a pleť vytieňujete. Ak máte make-up, ktorým potrebujete niečo zakryť vidno ho skoro stále. Je to jednoducho make-up a ja osobne som sa stretla len s prípadmi kedy mi moje líčenie pochválili než s tým, žeby mi vraveli : "nezdá sa ti, že toho máš na tvári príliš veľa?" alebo "pôsobí to ako omietka" pretože to by sa k vám určite dostalo ak by to tak bolo :D

Záver vraví, že je to zaslúžené prvé miesto, ktoré u mňa bude kráľovať ešte dllho. A navyše za super cenu a dostupné takmer v každej drogérii.

2. miesto: Lak na nechty Gabriella Salvete Stars

Pátrala som po ňom od leta. Stále keď som bola v drogérke som pozerala, či vo výklade Gabriella Salvete nezbadám aj tento lak. Aj keď ho už skoro všade mali na východ Slovenska sa podivuhodne dostal s dosť veľkým oneskorením a môj prvý kus si ma našiel asi až pred 2 mesiacmi keď som už bola asi mesiac v Košiciach. Kúpila som si Intense Coral. Nepoznám krajší lak na nechty, s čistým svedomím si za týmto tvrdením stojím. Nevravím teraz o tejto konkrétnej farbe ale celkovo o kolekcii STARS lakov. Proste the best. A pred 2 týždňami k nemu pribudol aj odtieň Princess, ktorý som si kúpila za jeden zápočet :D

3. miesto: Kolekcia lakov na nechty Miss Sporty NAIL EXPERT

Obsahuje dokopy možno 5 lakov (mne chýba asi whitener, neviem, možno ich je aj viac) , každý sa týka inej starostlivosti, ktorá dodá vašim nechtom všetko zdravé. Veľmi ma preto teší, že mám tú možnosť so značkou Miss Sporty spolupracovať a týmto im chcem za to aj veľmi poďakovať. Ako viete, ja si nechty počas semestra veľmi lakovať nemôžem, pretože s rukami bude súvisieť moja budúca práca zubárky ak sa podarí a nie je vhodné aby zubárky mali nalakované nechty. Aspoň na škole sú na to alergickí alebo hákliví, preto netreba provokovať. Z tohto dôvodu zdravo vyzerajúce prirodzené nechty sú určite výhrou, ktorá sa dá docieliť aj touto sadou lakov, ktorá nie je vôbec drahá a urobí veľa.

11 komentárov:

 1. Z tých Miss Sporty lakov som si chcela kúpiť asi dva.. raz som už o nich čítala niekde na blogu.. možno sa ku tomu raz aj dostanem. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak za takú cenu nemusíš aspoň ľutovať :D

   Odstrániť
 2. Parádička,dermacol používam dennodenne "miešam" si ho s tekutým make-upom a laky od GS sú úžasné! myslím, že aj tie od MS som jeden čas mala, ale nie som si istá či to boli tieto zrovna:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fíha, neskúšala som ho ešte miešať s tekutým ale neznie to ako zlý nápad :)

   Odstrániť
 3. Odpovede
  1. Niečo do 2 eur, predpokladám, že okolo 1,50 teda cca. 50 Kč tuším :) Dúfam, že som neprestrelila :)

   Odstrániť
 4. tie laky sú suprové :D ja ich mám tiež, ale je ich tuším až 6, mne zasa chýba ten žltý

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ejha, 6? dobre vedieť :D a ten žltý je olejček na kožu okolo nechtov, dosť špeci ;)

   Odstrániť
  2. Jasné, taká netypická starostlivosť ale určite dosť užitočný :)

   Odstrániť
 5. so cool!
  maybe we can follow each other? let me know! <3 http://exality.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť