nedeľa, 22. decembra 2013

Vianočné Miss Sporty

Ahojte :)


S menším oneskorením pridávam opäť novinky z dielne Miss Sporty. Tentoraz pôjde o laky na nechty, ktoré mňa osobne veeľmi potešili. Akurát jeden došiel trošku nedokončený dá sa povedať, pretože keď som ho otvorila, že ho idem vyskúšať, chýbal mu štetček :D Chúďatko, no čo už, nejak to poriešime :)


Začnem s farebnými krásavcami z úplne novej kolekcie Oh  MY GEM! Pri prvom pohľade na nich som si hneď pomyslela - totálne vianočné farby mi poslali. Zelenú - 005 Psychedelic Green a červenú - 002 Georgeous Red. Pripomína mi to úplne vianočný stromček ozdobený nejakými červenými doplnkami :) Zelený som si okamžite nalakovala a červený prišiel na rad až druhý týždeň. Bohužiaľ som ich nestihla pri tom zhone počas 2 týždňov, ktoré odbehli vyfotiť na nechtoch :( Prídávam však iné fotky :)

Takže pri lakoch chválim dizajn, taký vianočný má bonusové bodíky naviac, veľmi ma potešili. Klasický hrubý štetček ako sme pri farebných lakoch od Miss Sporty zvyknuté poteší tiež. Výdrž je dostačujúca, no čo ma sklamalo bolo odlakovanie. Trblietky idú dole strašne ťažko a navyše ich potom máte úplne všade po rukách. Necht musíte normálne až zčuchať aby šiel dole a potom na nechte ostanú aj také šupinky. Dosť mi to vadí a aj keď lak vyzerá naozaj krásne dopredu si premyslím či sa chcem potom trápiť s odlakovaním. Na stránke som zistila, že tieto laky sú dostupné v 5 verziách, veď čeknite samy ;) http://www.miss-sporty.sk/produkt/oh-my-gem/

K iným lakom na nechty - tým, ktoré sa týkajú starostlivosti o nechty však nemám čo vytknúť. Podľa mňa dosť výhodná kúpa, pri ktorej určite neoľutujete. Moja zbierka bola teda vďaka Tine z Miss Sporty doplnená o Nail Expert Cuticle Oil a Nail Expert Turbo Dry Top Coat, ktorý som ale nakoniec kvôli tomu chýbajúcemu štetčeku nemohla vyskúšať. Mali ste vidieť ako som si pripravila pred seba všetky laky, ktoré som chcela použiť, vrátane tohto, že vďaka nemu mi farebný lak rýchlejšie uschne. Nadšene otváram a zrazu pozerám či dobre vidím. Hľadám štetček či sa nestratil a on tam fakt nebol :D Potvora.

Nail Expert CUTICLE OIL - používa sa na kožu okolo nechtov. Vyživuje ju a hydratuje. Na laku píše len veľmi výstižná informácia a najprv som aj váhala či to mám vážne aplikovať na kožu okolo, veď to vyzerá ako klasický lak, laky sa predsa lakujú na nechty nie? :D Tak som to dala pre istotu aj na necht. Ale došlo mi, že to bolo asi blbé rozhodnutie keďže to nijak nevsakovalo. Veď olej, omg. . Som ja hlúpa :D Vážne to ide na pokožku.  To je super, lebo na nechty mám lakov až- až ale ešte žiadny aj na takúto starostlivosť, ktorá ku peknej manikúre určite patrí. Radšej používajte keď idete spať napríklad lebo potom je okolie nechtu dosť mastné aj keď stačí dať len minimálne množstvo Použila som zatiaľ len raz ale hneď som si všimla ako to účinkuje. Fakt MISS SPORTY sadu pre starostlivosť o nechty proste zbožňujem :)

Nail Expert TURBO DRY TOP COAT - nemohla som ho teda vyskúšať ale strašne rada by som, pretože myšlienka rýchlejšieho schnutia znie veľmi zaujímavo. Sama by som si asi podobný lak nekúpila lebo tomu akosi neverím ale teraz keď mám možnosť vyskúšať bola by škoda nevyužiť to. Musím teda ten štetček nejak zkonštruovať z iného laku na nechty a uvidíme :)


12 komentárov:

 1. Pozrela som si aj ostatné farby tých lakov a ten zlatý je nádherný.

  No s tým štetčekom ti to teda vyšlo... :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ten zlatý sa aj mne strašne páči :) Noo :D poviem ti...ešte sa mi také prekvapko nestalo...

   Odstrániť
 2. Zelený a zlatý sú úplne dokonalé ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zlatý súhlasím a ten zelený je riadna sila, taký jedovatý mi príde :D a netypický hlavne :)

   Odstrániť
 3. ten zlatý je úžasný :) musím dokúpiť !
  http://natalykukova.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Wohoo .. to je boží! Zítra se po nich kouknu, ty vánoční barvičky jsou prostě skvělé!

  Jinak Ti přeji krásné Vánoce! Doufám, že si je užiješ se svými nejbližšími :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite môžeš, len s tým odlakovaním potom pozor :D

   A takisto ti prajem krásne sviatky! :)

   Odstrániť
 5. O Nail expertoch som počula, a skutočne rada by som ich vyskúšala. pretože sú jedny z najlacnejších a vraj veľmi efektívnych. Som zvedavá teda na tvoj názor, keď si nájdeš nejaký "obetný šteteček," ale veľmi ma to mrzí, že ti neprišiel "celý."

  A trochu oneskorene ti prajem krásne prežitie zvyšku Vianoc.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To nevadíí, ako som napísala ja s ním urobím poriadky :D A ďakujem :) Nápodobne si užívaj aj ty ;)

   Odstrániť
 6. Ja som si včera kúpila ten top coat quick dry od miss sporty a dnes som ho aj otestovala a musím povedať, že som spokojná. Lak to spravilo pekne lesklým a nechty naozaj veľmi rýchlo uschli, takže sa to ako kúpa určite oplatí :)

  OdpovedaťOdstrániť