štvrtok, 6. februára 2014

Maličkosti

Ahojte :)

Tak včera som sa dotrápila so skúškami aaaa?? ÚSPEŠNE. Síce mi profesor povedal, že ak by to nebol posledný termín nedá mi prejsť (bola som si aj vedomá :D ), no zľutoval sa a ja som bola najšťastnejší človiečik v tej chvíli. Akurát nechápem, prečo mi tú radosť musí stále niekto pokaziť... :( Ďakujem. Toľko ku včerajšiemu dňu.

Prázdniny si však dlho neužijem, začínam už 10.2. ... keď si predstavím tak oooch, ide ma roztrhať. Dokonca aj rozvrh nám museli na poslednú chvíľu pokaziť ako najviac sa dá a pritom to tak sľubne vyzeralo. Sama som zvedavá čím ďalším ešte prekvapia :)

Ples je v sobotu, už ani neviem či sa práve teším. Najvýstižnejšie je povedať, tešila som sa....minulý čas :) Stáva sa no, že niečo do toho príde. Čím väčšia maličkosť tým viac to človek nechápe. Nech sa páči :)


Na druhej strane ma potešilo koľko ľudí vždy stálo pri mne. Dokonca pred poslednou skúškou, keď som bola zasypaná papiermi a tou odpornou česky písanou knihou pred sebou mi došla sms od jednej špeciálnej osoby a nakopla ma sa ešte učiť do poslednej chvíle aj keď som toho už mala riaadne dosť :D a tu zase platí, že maličkosti môžu znamenať veľa :) A samozrejme, ďakujem aj VÁM! ;)

Z toho všetkého vlastne vyplýva, že maličkosti nie sú v živote len maličkosťami. Podľa mňa majú veľmi dôležitú v našich životoch. Nežiadajú veľa a dajú toľko, koľko potrebuje aby sme občas mali plyn´, ktorý nám často dochádza. Thaaaat´s what I like ;)

Vymýšľam článok, upratala som si doma konečne a rozmýšľam čo sa deje s Tinou z Miss Sporty? Ak ste fanúšikmi Miss Sporty na FB mohli ste si všimnúť dlhšiu neaktivitu a dosť ma to mrzí :( Vždy som sa na tie novinky tešila, pretože aj to boli maličkosti, ktoré mi dokázali spríjemniť deň :( Snáď nič vážne :)


10 komentárov:

 1. Tak gratulujem, že si všetko zvládla úspešne. :)
  Aj ty ideš na ples? No tak to už hej, poriadne sa zabav.. :)
  A máš pravdu, niekedy maličkosti spravia väčšiu radosť ako tie najväčšie veci na svete. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ideš tiež? Kedy ideš? Určite daj fotky :) a s Lukášom? :D ja som trošku vyšla z deja tvojivh článkov, musím dohnať :)

   Odstrániť
 2. Gratulujem ti to. Som ti hovorila, že to v pohode zmákneš... :) Pravda, maličkosti sú veľmi dôležité, veď len ich spojením vzniká niečo veľké a ešte dôležitejšie... :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) No mne to asi každý vravel ale ja už som ničomu neverila po tých neúspechoch :D aa presne :) ako puzzle :P

   Odstrániť
 3. Gratulujem :)) A stými maličkosťami súhlasím, len ma mrzíí, že niekedy si ich nevšímame :) Erika's Life

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je pravda :( Človek sa sústredí na iné veci pričom úplne prehliadne to, čo by mu možno spravil oveľa väčšiu radosť aj keď je to tak malé :)

   Odstrániť
 4. Gratuluju!♥
  Mě dokáže potěšit i ta nejmenší maličkost,ale taky mě maličkost umí i neskutečně rozhodit. Samozřejmě s Tebou souhlasím:) Vždyť přece - štěstí je mozaika složená z nepatrných malých maličkostí:)
  Ples si užij,jak jen nejlíp dokážeš a nenech si ho nikým a ničím zkazit:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Krásna myšlienka o tom šťastí :) A neboj, dnes si ho užijem :)

   Odstrániť